وبلاگ آرایش کالا,arayesh,آرایش,آموزش صحیح استفاده از لوازم آرایش,تکنیک‌های آرایش,آموزش آرایش کردن,معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی

اگر می خواهید در عروسی تک باشید, آرایشگرتان را با دیگران قسمت نکنید!

امروز در وبلاگ آرایش کالا، قصد داریم در مورد آرایش کردن عروس به نکاتی اساسی که به عروس خانم ها خیلی کمک خواهد کرد بپردازیم پس در ادامه این مطلب در مورد برخی از اشتباهات در خصوص آرایش روز عروسی بسیار رایج هستند بهتر تا پایان مطلب با ما باشید!

اول از همه اینکه: روز عروسیتان یک روز بی تکرار است پس زمان مناسبی برای آزمایش کارهای جدید برای اولین بار نیست! اگر تا به حال رژ قرمز و یا سایه دودی نزده اید، به هیچ عنوان آن را برای روز عروسیتان هم امتحان نکنید.

دومین کاری که روز عروسیتان نباید کنید: تغییرات عمده آرایش صورت مثل برنزه کردن، برجسته کردن گونه ها و یا کوتاهی زیاد مو را برای روز عروسیتان بهتر در نظر نگیرید. شما مطمئن نخواهید بود که این تغییرات عمده برایتان مناسب خواهد بود. بدترین کار این است که احساس کنید تغییر بسیار بزرگی رخ داده و حتی شما تبدیل به شخص دیگری شده اید!

سومین نکته آرایشی روز عروسی: هر ایده ای که برای آرایش مو و یا صورت در روز عروسی دارید، حتما از سه ماه پیش از عروسی امتحان کنید. در صورت تمایل به هایلایت یا کوتاهی مو و یا مراقبت های پوستی بر روی پوستتان انجام دهید، حتما از سه ماه پیش از عروسی این زمان را انتخاب کنید نه 1 هفته قبل عروسی!

چهارمین نکته آرایش روز عروسی در مورد برق لب، رژ لب: حتما باید پیش از استفاده از رژ لب، برق لب، از خط لب استفاده کنید تا ماندگاری رژ لبتون بیشتر شود. استفاده رژ لب و یا برق لب به تنهایی باعث محو رژ یا برق لبتان خواهد شد پس حتما به این نکات توجه کنید!

پنجمین نکته آرایش روز عروسی، استفاده مناسب از پودر: پودرهای فیکساتورآرایش باید به روی صورت به خوبی بنشیند. حتما پودری استفاده کنید که بر روی صورتتان بنشیند. برای برجسته کردن استخوان گونه نیز مناسبترین رنگ رژ گونه را انتخاب کنید. نباید رنگ رژ گونه تان تفاوت زیادی با رنگ پایه پوستتان داشته باشد. پس رنگ پوستتان را با پنکک ست کنید.
ششمین نکته آرایش روز عروسی، آرایش صحیح ابرو: رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان باید هماهنگ کنید. یادتون باشه که پر کردن قسمت های خالی ابروهایتان را نیز فراموش نکنید. اما مراقب باشید ابروهایتان تحت تاثیر آرایش چهره تان قرار نگیرد. مثلا به بهانه این که آرایش چشمتان باید بیشتر باشد ابروها را نتراشید یا آنها را زیادی پهن و باریک نکنید. هر قدر ابرو طبیعی‌تر باشد عروس زیباتر خواهد بود البته منظور این نیست که ابروها را برندارید بلکه از آرایشگرتان بخواهید که ابروهایتان را نه خیلی باریک و نه خیلی پهن کند و طوری به آن‌ها فرم دهد که با چشم‌ها و صورتتان هماهنگ شوند. یک ابروی زیبا جذابیت چشم‌ ها را چند برابر می‌کند.فرم ابرو هر چه طبیعی تر باشد زیباتر است.پس تا جایی که امکان دارد دم ابرو را تیغ نزنید چرا که از حالت طبیعی درمی‌آید و چهره‌ای مصنوعی پیدا می‌کنید.
ششمین نکته آرایش روز عروسی، پر رنگ کردن زیبایی: اگر رنگ چشمتان زیباییتان را می افزاید سعی کنید در روز عروسی بیشتر روی آن زوم کنید.در روز عروسی شما می خواهید خودتان باشید اما در زیباترین صورت ممکن. پس اگر چشمانتان را بیشتر دوست دارید، یا اگر گونه هایتان برایتان مهم است، آنها را بیشتر نمایان کنید.

هفتمین نکته آرایش روز عروسی، مات کردن آرایش: برای این که در عکس های عروسی عجیب و وحشتناک به نظر نرسید، آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نیفتد. همینطور رژلبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می کنید روشن تر باشد. زیرا لب های کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می آیند. پس حتما توجه کنید یا به آرایشگرتون این نکات را یادآوری کنید!

هشتمین نکته آرایش روز عروسی، تعیین و تهیه تصویر مدل مورد علاقه: سعی کنید 1 هفته قبل از رفتن به آرایشگاه تصویر آلبومی مدل مو خود را تهیه و در روز مراجعه به سالن زیبایی به آرایشگر خود نشان دهید. از تعریف کردن مدلی که خواستارش هستید به جای نشان دادن تصویر آن اکیدا خود داری کنید.

نهمین نکته آرایش روز عروسی،قبلش مدل انتخابی را امتحان کنید:حتما مدل موی روز عروسی را یک بار امتحان کنید. پیشنهاد ویژه آرایش کالا این است از میان مدل موهای پیشنهادی آرایشگر و یافته خودتان 3 مدل را برگزینید و هر طور که شده آرایشگر را مجبور کنید آنها را برایتان امتحان کند لازم نیست مدل حتما به سرتان ثابت شود حالتی کلی از آن می‌تواند شما را مجاب کند که این مدل به شما می‌آید یا خیر.بعدشم از اطرافیانتون نظرسنجی کنید کدوم مدل بهت میاد.

دهمین نکته آرایش روز عروسی، استفاده نکردن از موی مصنوعی: بهتون توصیه می کنیم که اجازه ندهید آرایشگر برای راحتی کار خودش موی مصنوعی به موهای شما اضافه کند. با اضافه کردن موی مصنوعی، رنگ این موها در زیر فلاش دوربین‌ها کاملا با رنگ موی‌ خودتان متضاد می‌شود و مهمان‌هایتان تصویر بدی را از شما به خانه می‌‌برند.
به دنبال مطالب مشابه هستید کافیه به تلگرام آرایش کالا بپیوندید و صفحه اینستاگرام آرایش کالا را فالو کنید!

 

به اشتراک بگذارید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>